دلسوزی

یکی از مخربترین احساسات انسان حس دلسوزی است، ارتعاشی که از حس دلسوزی به کائنات ارسال میشود انعکاسی جز جذب اتفاقاتی از همان قبیل را نخواهد داشت.

این را به خاطر داشته باشید که هر آنچه شما را به سمت و سوی احساس بد هدایت کند تاثیرات منفی زیادی در زندگیتان خواهد گذاشت.

دلسوز دیگران نباشید بلکه عاشقانه با اطرافیانتان رفتار کنید ،چراکه در دلسوزی حس ضعف و ناامیدی یک انسان نهفته است و در عشق احساس قدرت ، امید و هدایت انرژی های مثبت در جهت موفقیت.

با هر حس دلسوزی نسبت به دیگری در ذهن فرد تصویرسازی ذهنی از همان جنس بدبختی و گرفتاری شکل میگیرد و ارتعاشاتی منفی به کائنات ارسال می گردد.

و از آنجا که کائنات فرق بین کسی که واقعا دچار آن گرفتاری شده است و کسی که تنها این حس دلسوزی را نسبت به دیگری دارد را تشخیص نمیدهد مشکلات و گرفتاری از جنس احساس و ارتعاشات آن فرد را وارد زندگیش میکند.

پس کمی بر رفتارهایتان بیشتر دقیق شوید.

کمک کنید اما با عشق نه دلسوزی...

راهنمایی کنید اما با عشق نه دلسوزی...

برای رفع گرفتاری دیگران دعا کنید اما با عشق و نه دلسوزی...

همانند خداوند باشید چرا که او هرگز نسبت به بندگانش دلسوزانه رفتار نمیکند...

او یک عاشق واقعیست ...

یادمه مادر بزرگم میگفت وقتی برای کسی دلسوزی میکنی خدا قهرش میاد و بهت میفهمونه من خودم میدونم بنده ام به چی نیاز داره برای شکوفاییش.

خانوم آقای عزیز دختر و پسر جوان عزیز وقتی برای همسر مردم یا اصلا یه فرد مجرد دلسوزی میکنی مواظب باش شاید بعدها یکی هم بیاد برای همسر تو به جای تو دلسوزی کنه… با عشق رفتار کردن یعنی اینکه اون آدم رو به سمت راه مناسب سوق دهی. پیام مثبت بفرستیم به سمت کائنات.

کم کم یکی دیگر از معانی اهدنا الصراط المستقیم داره برام روشن میشه یعنی اینکه سرت فقط و فقط به کار خودت باشه نه دلسوزی نه قضاوت دیگری عشقت را به همگان ببخش و برو منتظر پاسخ نباش.


/ 15 نظر / 202 بازدید
نمایش نظرات قبلی
masterazar

تا جایی که ما فهمیدیم کائنات خودشون جزئ از الهامات مثبت هستند بعد فرق دلسوزی نمیفهمنند و انرژی منفی وارد زندگیت کنن !

masterazar

از تصویر سازی ذهنی چی میدونید ؟آیا اصلا فرق فکر کردن با تصویر سازی میدونید؟ تجربیات هر فرد تو زندگی متفاوت فکر نکنم با فکر کردن به بدبختی دیگران چیزی به نام تصویر سازی ذهنی از بد بختی به زندگیش وارد بشه !

masterazar

یعنی از دیدگاه شما دلسوزی جز احساسات مخرب !

masterazar

فکر نکنم دلسوزی مخرب باشه . شاید نحوه بر خورد اشتباه باشه و اینکه ندونسته دست به عملی زد یا حرفی زد بشه گفت جز کار های اشتباه محسوب بشه ولی دلسوزی مخرب نیست !

masterazar

و از همه مهم تر اینکه عذر خواهم رو حرف مادر بزرگتون حرفی میزنم ولی حرفتون مثل این می مونه شما بگید من پولدار و ثروتمند و لایقش هستم چون خدا خواسته پس کسی که فقیره حقشه لابد خدا خواسته پس اون حس انسانیت و دلسوزی و نوع کمک دوستانه بشری کجاست ؟

masterazar

لطفا هر مطلبی که مینویسید کمی با درایت تر کمی با تفکر تر باشه من فکر نمی کنم این مطلبی که کپی کردید . نویسنده بافهم و شعورو مهم تر اینکه یک فرد دلسوز و ادم بوده باشه حتما یک فرد بی دل و سنگ دلی بوده !

banoyehordibehesht2

@masterazar چون تجربه شخصی هست کاملا ایمان دارم ما نمی تونیم جریان زندگی دیگران را عوض کنیم ما نهایتا می توانیم خودمان را تغییر دهیم . این سنگدلی نیست هر فردی داره کارمای خودش را از هستی دریافت میکنه پس یعنی خدا سنگدله؟؟؟ هر انرژی به هستی بدیم همون رو چه مثبت چه منفی از هستی پس میگیریم.

masterazar

در انتهایی صحبت ها راجب فردی صحبت شد که داره دلسوزی رو منع میکنه . نه خدا ! استغفرلله چون درپی دلسوزی میشه اثرات مثبت هم داشته فقط فرد باید لایق باشه تا کار مناسب رو انجام بده مثل کمک کردن اما این روند که نویسنده نوشته کاملا داره کمک کردن مهروبنی رو ریشه کن میکنه

eshq-nevis

منم قبول دارم دلسوزی و بخشندگی باعث" فقر"میشه!!! دیدم که میگم نه یک مورد بلکه چندین نفر رو دیدم!!!!